Екс-директор «Миколаївського портэлеватора» уклав контракт з фірмою Януковича

Фото: Олександр Янукович (Ирина Горбасева / Коммерсантъ)

Фото: Олександр Янукович (Ирина Горбасева / Коммерсантъ)

Екс-керівник «Миколаївського портового елеватора» Михайло Бадюла, будучи на посту директора, перевищив свої повноваження, уклавши багатомільйонний контракт з фірмою з Донецька.

Про це повідомив представник корпорації, начальник управління закупівель департаменту ОЭД «Державною продовольчо-зерновій корпорації» Сергій Пополитов, пише Преступности.НЕТ

Як відомо, ПАО «Миколаївський портовою елеватор» є однією з філій «Державною продовольчо-зерновій корпорації України».

Раніше повідомлялося про те, що екс-директор «НПЭ» Михайло Бадюла звільнений з керівної посади наказом від 14 листопада поточного року за «невиконання умов контракту» . На порэлеваторе проводиться комісією ГПЗКУ аудит підприємства. За проміжними результатами перевірки, звільнений Бадюла підозрюється у фінансових махінаціях на мільйони гривен.

Екс - директор «НПЭ» Бадюла уклав контракт з донецькою фірмою на суму 2,2 мільйона гривен. Варто відмітити, що таких повноважень у керівництва портэлеватора немає, оскільки максимальний розмір суми контракту, який може воно робити висновок без узгодження з начальством ГПЗКУ–100 тисяч гривен.

Пополитов відмовився назвати імена засновників фірми, її назву. Коментувати умови вищезгаданого договору він також не став.

Як вдалося з'ясувати «Злочинності.НІ» , ця фірма належить синові збіглого екс - президента Віктора Януковича - Олександру Януковичу, який, як відомо причетний до організації вбивств активістів Майдану, крім того він фінансує терористів на Донбасі.

За фактом підписання цього контракту правоохоронні органи ведуть слідство.