Попереднє керівництво миколаївського заводу залякувало співробітників звільненнями

Ліворуч Сергій Пополитов, справа Олег Вишницкий

Ліворуч Сергій Пополитов, справа Олег Вишницкий

«Миколаївський портовий елеватор» перед зміною директора змушував більшість співробітників мітингувати, маніпулювало ними, залякуючи масовими звільненнями і «урізуванням» зарплат.

Про це повідомив представник корпорації, начальник управління закупівель департаменту ОЭД «Державна продовольчо-зернова корпорація» Сергій Пополитов, повідомляє «Преступности.НЕТ».

ПАО «Миколаївський портовий елеватор» є однією з філій «Державної продовольчо- зернової комрпорацїї України».

Раніше повідомлялося про те, що екс - директор «НПЭ» Михайло Бадюла звільнений з керівної посади наказом від 14 листопада поточного року за «невиконання умов контракту». Раніше повідомлялося про те, що співробітники МВС викрили в злочинних діях директора приватної фірми і посадовців філії ПАО  «Державна продовольчо - зернова корпорація України», які мали намір присвоїти 20 мільйонів гривен.

Нагадаємо також, що співробітники підприємства по указці керівних осіб підприємства влаштовували мітинги, саботували робочий процес, протестуючи проти зміни директора.

«Те, що ми спостерігали – це маніпулювання свідомістю співробітників. Колишнє керівництво розповідало, що ми усіх звільнятимемо, знижуватимемо заробітні плати і так далі. З нашого боку було доведено співробітникам, що ніяких понижень зарплат або звільнень апріорі бути не може. Навпаки, підприємство завантажуватиметься», - заявив Пополитов.

Пополитов розповів також про моральний тиск на співробітників «ГЗПКУ» які приїжджали на елеватор, щоб ознайомити з наказом про звільнення Михайла Бадюлы і представити нового директора Олега Вишницкого.

«Ми зіткнулися з активним опором з боку ряду керівних співробітників філії, які у свою чергу підключили до цього людей у балаклавах, у бойовій екіпіровці, які чинили моральний і фізичний тиск. Був мітинг досить серйозний під будівлею адміністрації ПАО. Щоб уникнути провокацій з боку людей, які не хотіли покидати свої робочі місця, як пан Ципарь, пан Бадюла, Наконечна і Алієва, ми прийшли до домовленості, що буде проведена зустріч з трудовим коллективом», - сказав він.

На сьогодні на портовому елеваторі проводиться робочою комісією ГПЗКУ аудит підприємства.З ібрані матеріали, що свідчать про фінансові махінації екс-керівництво «НПЭ», будуть передані в прокуратуру.

«Співробітниками корпорації були пред'явлені документи про звільнення Бадюли за невиконання умов контракту і за виявлення робочою комісією ряду порушень серйозних фінансових в роботі філії. Порушення пов'язані з фінансово-господарською діяльністю. В даний момент проходить аудит по усіх порушеннях, усі матеріали будуть передані в правоохоронні органи», - пояснив співробітник зернової корпорації.