Львівські активісти звинуватили Нацбанк у навмисному «зливанні» гривні

bank1Під львівським управлінням Національного банку України сьогодні, 12 грудня, громадські активісти та клієнти банків виступили проти знецінення національної валюти. Мовляв, НБУ навмисне "зливає" гривню, тому винних у цьому потрібно покарати, повідомляє ZAXID.NET

Члени ГО "Кредитний майдан" закидали будівлю Нацбанку копійками. За їх словами, у такий дріб'язок перетворились їхні борги.

Також на фасаді активісти повісили похоронний вінок - символ гривні, яка знецінилась.

Серед пікетувальників було чимало людей, які мають кредити в іноземній валюті. Тож активісти вимагали, аби Нацбанк розробив закон, який рефінансує валютні кредити в гривневі за курсом, що був на момент видачі кредитів.

"Коливання курсу впливає не лише на позичальників, а й на інший людей, - наголосив координатор ГО "Кредитний Майдан" у Львівській області Олександр Яковина. - Ми заходимо в магазин, бачимо, як все дорожчає з кожним днем, ми заправляємо свої машини. Бачимо, що ціни на пальне зростають. Знецінюються і вклади громадян".

До мітингувальників вийшов представник НБУ. Втім із активістами йому порозумітись не вдалось. Тож люди вже планують проведення наступних акцій протесту.