«Чорний ринок» продовжує активно грати з гривнею та доларом

klient-banking.ru

klient-banking.ru

Поки офіційний курс знаходиться на позначці 15,6 грн / долар, а на міжбанку гривня подолала чергову психологічну позначку в 16 грн / долар, «чорний ринок» продовжує активно грати на підвищення

Через те, що валюту в достатніх обсягах тепер можна дістати виключно «по-чорному» і попит залишається на високому рівні, з початку тижня «міняйли» накрутили курс «зеленого» майже на гривню, і зараз пропозиції по долару вже досягають 18 грн, пише «Сегодня ua».

Деякі продають американську валюту і по 18,50 грн.

Експерти кажуть, що якихось позитивних змін поки чекати не варто, адже економічна і політична ситуація продовжують ускладнювати повернення валютного ринку в нормальне русло.

«Падіння ВВП України в III кварталі 2014 досягло 5,3%. За даними НБУ, в листопаді зберігся відтік депозитів, що зумовлено як девальваційними побоюваннями, так і недовірою до банківського сектору країни в цілому. Вірогідність нової хвилі мобілізації також додає впевненості в тому, що уряд не може вирішити ситуацію в Донбасі, а значить, політичної стабільності нам чекати ще рано », - впевнена експерт інформаційно-аналітичного центру FOREX CLUB в Україні Марія Сальникова.