В Одеській міськраді не пам’ятають, що комусь продали громадський туалет

туалетПарк Шевченка в Одесі продовжують розтягувати частинами.

Як пише «Думська», міська рада на своїй останній сесії, в жовтні, включив в список об'єктів комунальної власності, що підлягають приватизації, якесь нежитлова будівля за адресою Маразлієвська вулиця, 1/11, яке збирається викупити його орендар.

Як з'ясувала «Думська», йдеться про громадський туалет, розташований на території парку - в тій його частині, що примикає до будинку, біля якого стоїть пам'ятник Маразлі.

Нагадаємо, в останні роки вбиральні в зелених зонах стали ласим шматком для нечистих на руку комерсантів. Коштують вони недорого, відчужуються легко, а найголовніше - дають право на земельну ділянку, причому довільної площі. При наявності зв'язків і коштів під сортир можна хоч гектар відвести, хоч два. Наприклад, парк Шевченка вже позбувся доброго скибки землі під підземним туалетом в районі Ланжероновской арки (там побудують ресторан).

Будову, про яку йде мова, купує якийсь громадянин (або громадянка) Мелікян Г.Ж. Він нібито орендує його з 2012 року, причому будову здав приватнику своїм розпорядженням тодішній міський голова Олексій Костусєв.

На сесію проект рішення про приватизацію виносив департамент комунальної власності. Документ був узгоджений профільною комісією муніципального зборів. З директором департаменту нам, на жаль, зв'язатися не вдалося - робочі та мобільні телефони пана Спектора не відповідають.

Що стосується комісії, то її вразила справжня амнезія: голова колегіального органу Олександр Матвєєв, його заступник, а також рядові члени заявили «Думській», що нічого не пам'ятають про цей об'єкт і обставин його відчуження.