Українські офіцери викрали зброю із військової частини в зоні АТО

автомат АКС-74

автомат АКС-74

9 грудня 2014 року військова прокуратура Харківського гарнізону розпочало кримінальне провадження за фактом викрадення шістьма військовослужбовцями, у тому числі двома офіцерами, зброї, бойових припасів та іншого військового майна однієї з військових частин із зони проведення антитерористичної операції в Луганській області.

Про це повідомляється на сайті Генпрокуратури.

У затриманому транспортному засобі під час огляду місця події слідчим військової прокуратури, зокрема, вилучено: автомат АКС-74, гранати ВОГ-5 у кількості 8 шт., гранати РГД-5 у кількості 52 шт., гранати Ф-1 у кількості 16 шт., набої калібру 7.62 мм у кількості 2234 шт., набої калібру 5.45 мм у кількості 2265 шт. та сигнальні ракети у кількості 16 шт.

У той же день повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 410 КК України (викрадення, привласнення військовослужбовцем зброї, бойових припасів або інших бойових речовин), старшому офіцеру, майору, заступнику командира військового підрозділу, за наказом якого намагалися вивезти вказаний арсенал.

На даний час проводяться допити свідків, вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді тримання під вартою.