Секретар приймальної комісії вишу оцінив свою «послугу» в $1 тисячу

Долар - популярна валюта для хабарівСуд розглянув обвинувальний акт стосовно викладача одного із коледжів Рівненщини, який вчинив кримінальне правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Встановили, що свою послугу, яка полягала у зарахуванні вступника на державну форму навчання, викладач – секретар приймальної комісії вищого навчального закладу оцінив у 1 тисячу доларів США.

Його викрили правоохоронними органами під час одержання цих коштів у липні 2014 року під час вступної кампанії.

«У ході досудового розслідування підозрюваний повністю визнав вину у вчиненні інкримінованого злочину та уклав з прокурором угоду про визнання винуватості»,— повідомив державний обвинувач, старший прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури Рівненської області Андрій Бабич.

«Згідно з вироком суду викладачу призначено покарання у виді штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 17 тисяч гривень. А також останнього позбавлено права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій, строком на 3 роки», - зазначив прокурор.

Вирок суду в законну силу ще не вступив. Учасники судового процесу мають право на його оскарження в передбачений законом термін.