“…довелося вступити в корупційну змову з двірником!”

Олег Оленюк. Фото: Фейсбук

Олег Оленюк. Фото: Фейсбук

От ми за звичкою нарікаємо на корумпованих суддів, прокурорів, ментів, хабарників-лікарів та улесливих до дрібних презентів педагогів. Звісно, все це небезпідставно. Проте учора мені "пощастило" вгепатися у ситуацію, де в корупційній схемі опинився навіть наш рідко тверезий двірник!, - написав Олег Оленюк на своїй сторінці у Фейсбуці

Справа ось у чому. Не знаю, з чиєї подачі водоканалам, комунгоспам, теплокомуненерго та іншим підрозділам, що постачають населенню холодну й теплу воду (залежно від населеного пункту), спустили вказівку провести тотальну перевірку засобів обліку (лічильників) та їх повне перепломбування.

Контроль за справністю приладів обліку - справа корисна. Але чому вона має бути проблемою споживача, а не постачальника послуг? Адже до крамниці ви не ходите зі своїм касовим апаратом?

Та якщо вже люди  вирішили прислухатися до забаганок влади, то й хочеш - не хочеш, а й самому довелося навідатися до ЖЕКу, аби розпочати процедуру заміни лічильників чи то їх перевірки... А далі почалося щось не зовсім зрозуміле.

Миловидна жіночка в ЖЕКу - судячи із значущості пояснень про те, що до неї записуються на прийом, старший майстер сантехніків, - пояснила, що у них все розписано на тиждень, і замовити майстра на заміну лічильника майже неможливо. А про прилади обліку гарячої води взагалі потрібно домовлятися у Київенерго, де живі черги займають о 6-й ранку з купою паперів, про які у ЖЕКу ще не все знають! Але є варіант - домовитися з дільничними слюсарями, яких у свою чергу знають двірники...

Результат такий - 500 гривень слюсарям і двірникові на бригаду, і вас не хвилює ні прийом з чергою в ЖЕКу, ні Київенерго, ні інша дрібнокомунальна хрінь!
Результат такий: довелося вступити в корупційну змову з двірником!