В Нововолинську вимагали відставки прокурорів (ФОТО)

Близько сотні нововолинців вимагали невідкладно замінити усіх працівників міської прокуратури. Таку заяву волиняни зробили під стінами правоохоронної установи у Міжнародний день боротьби з корупцією 9 грудня.

Повідомляє «Громадське.Волинь».

Активісти кажуть, що прокурори не відповідають займаним посадам і зрадили присязі на вірність народу України. Відповідну заяву вручили Олександру Шпоті — прокурору Нововолинська.

Причиною пікету активісти називають шалений ріст злочинності в місті та бездіяльність правоохоронних органів. Зокрема, йшлося про збільшення квартирних крадіжок, остання з яких відбулася вчора. Потерпілі у різних справах публічно змогли надати оцінку роботи міської прокуратури. На подвір’ї часто лунали вигуки «Ганьба!» та «Відставка!». Перед центральним входом найбільш радикальні активісти навіть поклали шини та два сміттєві баки: один для прокурора міста, інший – для заступника.

Олександру Шпоті задавали питання і щодо корупції в місті, і щодо боротьби із злочинністю та наркоманією, і щодо особистих доходів.

Натомість Олександр Шпота публічно заявив, що корупції у нововолинській лікарні нема! Це викликало жваву реакцію публіки.

Зрештою, активісти повідомили, що будуть оскаржувати бездіяльність місцевих працівників прокуратури у вищих інстанціях і що планують знову зібратися за два тижні, напередодні Нового року. Кажуть, що чекають відповідних подарунків від правоохоронців у вигляді заяв на звільнення.

Чи лишаться баки знову порожніми, активісти гарантій не надали.