Прокурора, який грабував ювелірку, звільнили під заставу

проСпівробітника столичної прокуратури, який брав участь у пограбуванні київського ювелірного магазину, звільнено з-під арешту під заставу в сумі понад 300 тисяч гривень.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на джерело.

Співрозмовник агентства зауважив, що відповідне рішення було ухвалено одним із судів Києва.

Водночас він зазначив, що, за наявною у нього інформацією, проти вказаного співробітника прокуратури розслідується ще низка кримінальних проваджень, в тому числі епізод щодо скоєння злочину із застосуванням фізичного насильства.

"Враховуючи цей факт, суд не мав права змінювати підозрюваному запобіжний захід, оскільки цей злочин є тяжким і, згідно з чинним законодавством, не підпадає під категорію правопорушень, в яких особі можна обрати більш м’який запобіжний захід", - зазначив співрозмовник агентства.

У прокуратурі Києва підтвердили інформацію про звільнення співробітника відомства з-під варти під заставу.

Водночас у відомстві зауважили, що у даний час слідчий прокуратури готує подання до суду про обрання вказаній особі запобіжного заходу у вигляді арешту через те, що він підозрюється в скоєнні іншого тяжкого злочину.

Як відомо, 27 серпня генпрокурор Віталій Ярема заявив, що 20 серпня у центрі Києва прокурор, працівники міліції та поняті під виглядом проведення слідчих дій пограбували ювелірний магазин на суму близько 2 мільйонів доларів.

За словами генпрокурора, вже затримано працівника прокуратури і міліціонера, а жінку-слідчого оголошено в розшук працівниками УБОЗу.

До завершення розслідування всі працівники відсторонені від виконання службових обов’язків, запевнив Ярема.