У Рівному хочуть забрати землю у скандального забудовника (ДОКУМЕНТ)

На перешкоді протиправному будівництву житлового комплексу «Ріверсайду» у Рівному на Кіквідзе, 66, стала ще одна перепона. 

Як повідомляє «Четверта влада», Рівненська міська рада підписала проект рішення про припинення права оренди земельної ділянки ПАТ "Концерн Хлібпром" за цією адресою. Нагадуємо, саме тут, без необхідних дозволів, ведеться будівництво згаданого комплексу.

Про це повідомляє голова Асоціації працівників будівельної галузі Рівненської області Ігор Мічуда з посиланням на відповідь Рівнеради.

Також, згідно відповіді, цією справою займається прокуратура м. Рівного, що діє в інтересах держави для розірвання договору оренди землі, повернення земельної ділянки.

док

Нагадуємо, нещодавно Рівнерада відмовила «Ріверсайду» в узаконенні його будівництва

- Є можливість виставити цю землю на аукціон та отримати від них, або інших набагато більшу суму в бюджет міста, - додає Ігор Мічуда. - Крім того, це є моментом впливу на приведення цього будівництва до будівельних норм. Я знаю що вже є люди, які готові купити цю земельну ділянку за 4 мільйони 318 тисяч 500 гривень живих грошей.

Наразі, згідно договору, орендар ПАТ "Концерн Хлібпром" зобов`язаний сплачувати місту щороку 84 тисячі гривень.