Рівненська прокуратура, на відміну від Луцької, приховує інформацію про корупціонерів

Рівненську прокуратуру очолює Сергій Кубрак. Фото - Четверта влада

Рівненську прокуратуру очолює Сергій Кубрак. Фото - Четверта влада

Рівненська прокуратура, на відміну від Волинської, протиправно не дає журналістам інформацію про корупціонерів. 

Журналісти «Четвертої влади» раніше надсилали запити до Міністерства юстиції, де отримали відмову в наданні інформації про імена та прізвища рівненських корупціонерів. Цього ж разу із подібним запитом звернулись до обласної прокуратури.

Старший прокурор Ліна Корнелюк відповіла, що запит розглянуто, проте розпорядником цієї інформації, на її думку, є лише Міністерство юстиції. Тому у відповіді на запит відмовили.

Очевидно, пані прокурорка не знайома із Законом України «Про доступ до публічної інформації», частина 3 статті 22 якого говорить:

«Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов`язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником»

Окрім цього, Волинська прокуратура таку інформацію нещодавно надала. Схоже, що прокурори Рівненської та Волинської облестей керуються різним законодавством.