Працівників Антикорупційного бюро навчатимуть сінгапурці

Президент Петро Порошенко провів зустріч з виконувачем обов’язків директора Бюро корупційних розслідувань Сінгапуру Джеймсом Лоу, під час якої досягли домовленостей про навчання співробітників Антикорупційного бюро України.

Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Під час зустрічі Джеймс Лоу ознайомив Петра Порошенка з роботою, організацією, структурою і функціями Бюро від початку його створення. Співрозмовники досягли домовленостей про навчання співробітників Антикорупційного бюро України.

«Чим ефективніше ми боротимемося з корупцією, тим кращий інвестиційний клімат зможемо створити, в тому числі для сінгапурського бізнесу, і більше інвестицій зможемо отримати», – підкреслив Глава Української держави.

Довідка.

Бюро корупційних розслідувань Сінгапуру було створене у 1952 році, але його робота стала відчутною в суспільному і політичному житті країни з 1959. Чисельність персоналу становить 110 осіб. Основними функціями Бюро є розслідування зловживань та порушень держслужбовців, що мають ознаки корупції, моніторинг діяльності держустанов з метою запобігання виникнення передумов для корупційних дій.