На Рівненщині перевірять законність дозволу на будівництво ГЕС фірмі з російським капіталом

Сьогодні однією з провідних тем рівненських ЗМІ є надання виконавчою владою регіону дозволу на спорудження ГЕС у заповідній зоні.

Про це  інформує  IA ZIK.

У засобах масової інформації зазначається, що чиновники, які обійняли керівні посади вже після революційних подій в Україні, дали дозвіл на будівництво ГЕС фірмі, яка на 90 відсотків складається з російського капіталу.

Сьогодні прес-служба Рівненської обласної ради розповсюдила заяву з цього приводу голови ради Михайла Кириллова.

«Я вже направив звернення до обласної державної адміністрації з проханням надати копії усіх погоджувальних документів, на підставі яких було надано дозвіл на розробку землеустрою і був погоджений сам проект. Крім того, питання законності будівництва ГЕС розглянуть депутати на постійній комісії облради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища. І вже після цього я буду звертатися в у всі причетні структури з вимогою перевірки законності надання дозволу на спорудження ГЕС на Случі, а також самого розпорядження голови облдержадміністрації. Якщо відверто, то про те, що фірмі, яка за інформацією ЗМІ з 90-відсотковою часткою – російська, давали дозволи на будівництво ГЕС в мальовничому куточку Березнівщини, я вперше дізнався в п’ятницю. Вочевидь, рішення приймалися таємно і ніхто не хотів, щоб обласна рада буда в курсі подібних рішень, інакше б цих дозволів просто ніхто б не отримав», – заявив голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.