В Київраді підтримують проект оприлюднювати свої декларації за попередній рік

Галина Янченко

Галина Янченко

Проект рішення, за яким з наступного року депутати Київради будуть зобов’язані подавати і оприлюднювати свої декларації за попередній рік, був підтриманий останньою з трьох постійних комісій сьогодні.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала депутат Київської міської ради Галина Янченко.

«Члени комісії підтримали проект одноголосно і без зауважень. Величезна подяка журналістці Ирина Лопатина, яка днями підготувала дуже професійний матеріал на цю тему. (http://apostrophe.com.ua/…/deputatyi-kievsoveta-vyivern…/888). Більшість менших партій ще раніше висловили свою підтримку проекту в неформальному спілкуванні. Завдяки виданню «Апостроф» тепер ми знаємо і позицію більшості:

Представитель «большинства», сопредседатель фракции «УДАР-Солидарность» Andriy Strannikov заявил, что раньше не было общественного запроса на подобную норму: «Но я не вижу здесь проблемы – мы также за повышение прозрачности власти и работы депутатов. Если он направлен на прозрачность и сохранение данных, которые являются личной информацией, мы тоже готовы его поддержать».

Тепер я переконана, що усі партії, представленні в пост-майданівському скликанні Київради, готові до більшої демократичності, прозорості і відкритості, ніж всі наші «папєрєднікі» разом взяті», - написала депутат.

Ні корупції!