Понад 2/3 киян хочуть скорочення чисельності Київради

київрадаМайже 80 відсотків киян підтримують скорочення депутатів Київради зі 120 до 60, тобто вдвічі.

Про це на своїй сторінці у Facebook, посилаючись на результати соціологічного дослідження, яке провело «Українське демократичне коло», написав народний депутат фракції «Блок Петра Порошенка» Микола Томенко.

На запитання: «На вашу думку, якою повинна бути кількість депутатів Київради?» відповіді розподілилися таким чином: до 30 депутатів – 30,7 відсотків; до 60 – 48,6 відсотків; до 120 – 9,0 відсотків; важко сказати – 11,7.

«Отож, майже 80 відсотків киян підтримують скорочення депутатів Київради з 120 до 60, тобто в два рази. Переконаний і в цілому по країні такий підхід буде підтримано місцевими громадами. За моїми підрахунками, депутатський корпус було б скорочено на 120 тисяч депутатів місцевих рад. Зрозуміло, такий крок необхідно підкріпити розширенням повноважень місцевого самоврядування», – наголосив М.Томенко.

Соціологічне дослідження було проведено у Києві у період з 21-27 листопада 2014 року.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Президент України Петро Порошенко привітав працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом.