У Вінниці зібрався “майдан”: кидають шашки та яйця, палять шини. Є поранені

Фото з Facebook Олександра Аронця

У Віннці 6 грудня перед початком сесії обласної ради, яку втретє збирає її голова  Сергій Свитко, почався штурм приміщення облради "активістами".

Як повідомляє Винница.info, рух трансорту по вулиці Соборній перекрито. Будівлю охороняє міліція та спецбатальйон "Вінниця", який нещодавно повернувся із зони АТО.

"Активісти" викрикують "Міліція з бандитами!". Зробили опудало, на якому написали "Олійник", та спалили його. За словами представників правоохоронних органів, такі дії активістів кваліфікуються як "хуліганські дії". Кидають димові шашки", - зазначає видання.

Правоохоронці закликають до мирних дій та не порушувати громадський порядок.

"Коли слово дали командиру батальйону, який приїхав у відпустку із зони АТО, "активісти" не давали йому сказати, викрикуючи "Не там стоїш!", "Давай покороче!" та інше. У хлопців спецбатальйону "Вінниця", які нещодавно повернулись із зони АТО по ротації, кидали яйцями", - йдеться у повідомленні.

Також відомо про поранення двох осіб - правоохоронця та активіста. Міліціонеру розбили голову гумовою палицею. Постраждалих забрала швидка.

Окрім того, за даними видання "Інформаційна Вінничина", активісти пікетували Вінницьку ОДА. Все тому, що їх не пустили на позачергове засідання облради.

"Окрім інших кадрових питань, стояло одне головне – припинення повноважень теперішнього голови обласної Ради Сергія Свитка. Аби не допустити цього, на засідання прийшли активісти. Проте в приміщення ОДА їх не пустили. Правоохоронці тісною шеренгою перегородили вінничанам вхід до будівлі", - зазначає видання.

За даними місцевого видання "Реал", міліція забарикадувалася у будівлі ОДА, молодь пішла на штурм  та виламала двері.

Фото i-vin.info
Фото Винница.info

Як повідомив у своєму Facebook представник ВО Свобода Олександр Аронець, у Вінниці "починається новий  Майдан проти свавілля місцевих князьків-регіоналів, які роблять все, щоб не відбулась люстрація".

За його словами, представники "Беркуту" б'ють людей, захищаючи чиновників.

Пізніше Аронець повідомив: "Суть заворушень у Вінниці: колишні регіонали у облраді намагалися здійснити контрреволюцію та зняти голову облради Сергія Свитка, якого підтримали після революції майданівці.  Проте люди не допустили".

"Зараз активісти прорвались до обласної ради. Депутати повтікали", -написав він у Facebook.

Джерело відео - Інформаційна Вінниччина