В Ужгороді хотіли люструвати ректора університету

Люстрація 380Сьогодні, 5 грудня, кілька десятків представників «Правого сектора» у приміщенні Ужгородського національного університету вимагали зустрічі з проректором вишу з науково-педагогічної роботи Володимиром Сливкою, приготувавши для нього смітник для «народної люстрації».

Про це повідомляє ZIK

Активісти «Правого сектора», які увірвалися в приміщення УжНУ, були в камуфляжі, дехто ховав обличчя за балаклавами. На вхідні двері до ректорату та деяких аудиторій вони причепили наліпки «Об’єкт під охороною» та «Правий сектор» і вимагали зустрічі з проректором вишу Олександром Сливкою. Півтора десятка бійців залишилися стояти біля входу до університету, куди принесли смітник для так званої «народної люстрації».  Згодом до ректорату приїхали представники правоохоронних органів. Тоді з’ясувалося, що невідомі особи виламали двері до громадської приймальні вишу.

Речник закарпатського «Правого сектора» Володимир Гласнер повідомив, що активісти цієї організації прийшли в університет через негативні висловлювання проректора Сливки. Він, нібито. звинуватив представників «Правого сектора» у погрозах та спробі тиску через відмову переводити на бюджетне навчання двох студентів, з якими товаришує один з активістів цієї організації.

«Ми прийшли, щоб розібратися, чи це позиція всього керівництва університету чи тільки його особиста. Смітник - це своєрідна трибуна, з якої він зможе її висловити, і вона його чекає. Ми тут нічого не трощимо, не ламаємо. Ми хочемо мирного діалогу», – запевняв речник «Правого сектора» Закарпаття  Володимир Гласнер.

Ніхто з керівництва університету до непроханих гостей так і не вийшов. Представники «Правого сектора» залишили будівлю УжНУ, але пообіцяли прийти до ректорату вже у понеділок.