У Хмельницькому селяни люстрували екс-регіонала зеленкою (ВІДЕО)

До Хмельницької облради селяни з Лісових Гринівців прийшли вимагати люстрації колишнього члена Партії регіонів Петра Тарасюка. Коли той вийшов, після тривалих суперечок його облили зеленкою.

Про це повідомляє ye.ua.

Люди принесли плакати з написами «Тарасюк, поважай людей та приватну власність!», «Тарасюк, дотримуйся закону!», «Люстрацію Тарасюку!» тощо.

Пікетувальники обурені тим, що в них хочуть відібрати земельні ділянки.

«В людей просто хочуть забрати землю, яка оформлена ще кілька років тому. Вони ще два роки тому вирішили побудувати на тих землях музей, але там є земля, яка виділялася для музею. А поряд поля, які зараз розпродуються…», – пояснив один з мітингарів.

Проте, сам Тарасюк з людьми не погодився.

«Це ж яку треба мати свинячу совість, щоб на землях, де люди, вся громада області вирішила створити культурно-історичний центр, будувати котеджі! На землі, де є скіфські поховання, де є історія! Та ви безсовісні люди», – звернувся до обурених громадян депутат. Після цих слів молодий чоловік облив його зеленкою.

Голова обласної ради доручив комісії з питань регламенту вивчити ситуацію і доповісти на наступному засіданні сесії обласної ради.