Хтось «злив» персональні дані бійців батальйону «Донбас»

донбасБільшість бійців на передовій не задоволенні діями нинішньої влади.

Військові кажуть, що як тільки вони закінчать силове протистояння на сході то, ймовірно, таки вийдуть на третій Майдан. Щоправда, солдати переконанні: третій Майдан триматиме не більше аніж півгодини. Позаяк на нього вийде професійна бойова сила, яку вже не злякаєш світло-шумовими гранатами.

Таку думку вислови боєць добровольчого батальйону «Донбас» Остап Проць під час політичного ток-шоу «Прямим текстом», повідомляє ZIK/ 

Остап Проць розповідає, що йому та його побратимам Національна гвардія видала лише каску, бронежилет та автомат. Решту амуніції чоловіки змушені були купувати власним коштом. Каже, потратили близько 15 тисяч гривень.

«Зараз ми рахуємося резервістами. І наша заробітна плата складає 940 гривень на місяць. А щоб її отримати, потрібно поїхати до Києва і вистояти там довжелезні черги», – зазначає учасник програми.

Побратим Остапа Проця, Роман Берко, розповів, що їхні персональні дані хтось «злив»: «Нас просто здають. Коли ми повернулись з госпіталю з Дніпропетровська до Львова, я відкриваю свою сторінку у соц. мережі і мені приходить база батальйону «Донбас» з усіма  прізвищами, адресами, телефонами і підпис: «Чекайте в гості».