В Одесі хочуть знести недобудований ТЦ та стягнути «моральний збиток»

Фото Преступности.НЕТ

Фото Преступности.НЕТ

Прокуратура вимагає повернути місту 3 гектари землі на проспекті Добровольского в Одесі, на якій порушуючи умови договору будується торговий центр, а також стягнути із забудовників близько 400 тисяч гривен "морального збитку".

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Одеській області.

Так, прокуратура Суворовського району заявила позов до господарського суду в інтересах держави в особі одеситів до комерційного підприємства, вартість більше 7,3 мільйонів гривен, забудовники якого замість затвердженого житлового будинку, дитячого саду і вбудованого ТЦ, вирішили побудувати тільки останнє.

«Це підприємство порушило вимоги договору оренди земельної ділянки на проспекті Добровольского площею 3,3 га, вартість якого складає більше 7,3 мільйонів гривен Замість раніше погодженого будівництва житлового будинку з двоповерховим вбудованим - прибудованим торговим центром і двоповерховим дитсадом, ТОВ зараз будує тільки торговий - розважальний центр!, - розповіли в наглядовому відомстві.

У зв'язку з цим позовні вимоги прокуратури полягають в розірванні договору оренди. Окрім цього, наглядове відомство хоче зобов'язати ТОВ повернути земельну ділянку і сплатити збиток більше 380 тисяч гривен, заподіяний нецільовим використанням землі.

Суд розглядає клопотання прокуратури про заборону вказаного будівництва.

За інформацією Траси Е - 95, йдеться про торговий центр "Зебра" на проспекті Добровольского, 31 (у районі вулиці Кишинівської).