Прокуратура займається слідчим, у якого викрали $80 тис і 130 кг бурштину

рівнеПрокуратура Рівненської області слідчому слідчого управління УМВС України в Рівненській області повідомила про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинило тяжкі наслідки).

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Встановили, що капітан міліції, неналежно виконуючи покладені на нього службові обов’язки через несумлінне ставлення до них, не забезпечив належне збереження, а саме − бурштину загальною вагою понад 130 кг та грошових коштів у сумі 80 тис дол США, що були вилучені у ході розслідування кримінального провадження за фактом незаконного видобутку бурштину та зберігалися у його робочому кабінеті.

Як наслідок − гроші та майно 26 листопада 2014 були викрадені з приміщення УМВС України в Рівненській області невстановленими особами.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Слідчими прокуратури Рівненської області проводиться комплекс слідчих дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин кримінального правопорушення з метою притягнення до відповідальності винних службових осіб органів внутрішніх справ.

Як повідомляв «Ні корупції!», 26 листопада невідомі проникли в адміністративне приміщення облміліції в Рівненській області, після чого звідти зникли вісімнадцять тисяч доларів США та 130 кілограмів бурштину-сирцю приблизно на 260 тисяч доларів.