Корупційний скандал у одеському виші набирає обертів

Малюнок: fond.lviv.ua

Малюнок: fond.lviv.ua

Ректор ОНУ імені Мечникова Ігор Коваль відповів на звернення студентів факультету журналістики, які 2 грудня, поскаржилися керівництву вузу на корупцію і порушення навчального процесу на факультеті, повідомляє «Думская»

За словами Ігоря Коваля, вже створено комісію, яка протягом тижня детально вивчить ситуацію на факультеті журналістики. До складу комісії увійшли шість чоловік: проректор з навчально-виховної роботи, фахівці навчальної частини, голова студентського профкому, співробітник юридичного центру ОНУ.

Ректор пообіцяв, що студенти, які висловили свій протест, не переслідуватимуть і до них не будуть застосовуватися жодні репресії.

«Активна життєва позиція наших студентів передбачає їх участь у громадських рухах та ініціативах. З розумінням ставлячись до цієї обов'язкової складової студентської діяльності, керівництво університету ніколи не розглядає її як привід для репресій і утисків активістів тієї чи іншої ініціативи. У той же час хотілося б нагадати студентам, що підходи «культурної революції» до навчального процесу, як відомо, зарекомендували себе негативно », - зазначив ректор.

Також 3 грудня, відбулася прес-конференція студентів та випускників факультету журналістики, на якій обговорювалася ситуація, що склалася. Думки учасників прес-конференції розділилися.

Частина з них продовжувала відстоювати свою позицію і приводила факти вимагання та порушення навчального процесу з боку керівництва факультету. Інша частина - група випускників минулих років - виступила на підтримку декана Олександра Александрова і заявила, що всі звинувачення проти нього надумані.

Нагадаємо, сам Александров раніше в інтерв'ю ЗМІ відкинув всі звинувачення і заявив, що таким чином його намагаються шантажувати.