Через ганебну ситуацію вимагають люструвати начальника міліції Рівненщини

Сергій Максимов -  очільник міліції Рівненщини

Сергій Максимов - очільник міліції Рівненщини

Так званий люстраційний комітет Рівненської області вимагає від депутатів облради, аби вони клопотали перед Міністерством внутрішніх справ про звільнення очільника міліції області як такого, що, на їхню думку, не відповідає займаній посаді.

З таким зверненням виступив під час позачергової сесії Рівненської облради представник люстраторів Іван Кур`яник.

Обстоювачі очишення влади звинуватили Сергія Максимова у тому, що за його керівнищтва міліція краю не вирішує проблему з незаконним видобутком бурштину і базальту, крадіжками лісу та осоромилася на всю країну через ганебну ситуацію з викраденням речових доказів — грошей та бурштину — з кабінету слідчого УМВС.

Окрім цього, як зазначив пан Кур`яник, за час, відколи обіймає посаду, Сергій Максимов не провів жодного прийому громадян.

Депутати Рівненської облради звернення узяли до уваги. А голова облради Михайло Кириллов зазначив, що це звернення передав до депутатської комісії, яка опікується контролем за силовими структурами. Як тільки вона його розгляне, тоді питання винесуть на обговорення сесії облради. Чи встигнуть це зробити до чергової сесії 18-грудня, Михайло Кириллов сказати не зміг, мовляв, усе залежить від оперативності депутатської комісії.

Як повідомляв «Ні корупції!», 26 листопада невідомі проникли в адміністративне приміщення облміліції в Рівненській області, після чого звідти зникли вісімнадцять тисяч доларів США та 130 кілограмів бурштину-сирцю приблизно на 260 тисяч доларів.