Відібрали 17 га землі у родини екс-нардепа

Суд ФемідаБориспільський міськрайонний суд 1 грудня цього року задоволено позов прокуратури про повернення в державну власність земельних ділянок загальною площею 38 га та вартістю майже 17,5 млн грн.

Про це повідомляє сайт Генпрокуратури

Встановлено, що ці землі, які знаходяться на території Гнідинської сільської ради, були виділені рішенням останньої для ведення фермерського господарства та подальшого їх відчуження на користь родини колишнього народного депутата України.

Однак, як з’ясувалося у ході прокурорської перевірки, питання про передачу у приватну власність вказаних земельних ділянок на сесії сільської ради не розглядалося і рішення щодо їх відчуження не приймалося.

Реагуючи на виявлені порушення, міжрайонна прокуратура пред’явила позов до Бориспільського міськрайонного суду про визнання недійсними рішень органу місцевого самоврядування та виданих на їх підставі державних актів, а також витребування спірних ділянок із незаконного користування у власність держави.

Суд, погодившись із доводами прокурора, визнав недійсними рішення сільської ради, правочини, державні акти та витребував земельні ділянки із незаконного користування на користь держави.