В одеському виші почалася перевірки після скарг студентів, які підозрюють викладачів в корупції

Ректор ОНУ ім. Мечникова Ігор Коваль розпорядився провести перевірку на факультеті журналістики, студенти та випускники якого поскаржилися керівництву вузу на деяких викладачів.

Зокрема, студенти розповіли про нібито що вимагання з боку декана Олександра Александрова та його дружини Надії Верещагиной, а також висловлювали претензії до їх поведінки на лекціях.

«Подібних скарг раніше не було, сьогодні отримали. Звичайно, ми вживемо заходів. Я вже віддав розпорядження про створення комісії з комплексної перевірки роботи факультету журналістики. Також ми гарантуємо, що студенти, які звернулися сьогодні до проректору, що не будуть схильні репресіям на факультеті », - цитує ректора видання Vgorode.ua.

Сам же Александров відкидає всі звинувачення: «Сьогодні відбулася одна ситуація, можливо, тому все почалося. Студентка другого курсу Хорозова прийшла до мене з проханням допустити її до сесії. Я сказав, що спочатку поговорю з викладачами. З'ясувалося, що вона не відвідувала лекції протягом усього семестру. Дівчина сказала, що має на це право, оскільки є інвалідом. Коли студенти не відвідують заняття, завжди виникають делікатні ситуації. Вона згадувала, що їй радили звернутися до ректора. Я у студентів гроші не беру, звинувачувати мене в цьому можуть тільки люди, які переслідують власні інтереси і збираються шантажувати мене », - заявив він.