У Сумах маршруточники неправомірно збільшили вартість проїзду

Розпочато справу про неправомірні дії перевізників пасажирів автобусними маршрутами Суми, пише «Данкор»

1 грудня поточного року суб'єкти господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів у м Суми на міських автобусних маршрутах загального користування (далі - перевізники), всупереч чинному законодавству, самостійно і одночасно вирішили стягувати з пасажирів за проїзд 3 грн., Що не відповідає рівню тарифу на перевезення пасажирів, встановленого Сумським міськвиконкомом.

Такі дії перевізників містять ознаки антиконкурентних узгоджених дій (цінової змови) на ринку послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Зараз відділення почало справу за фактом вчинення перевізниками неправомірних дій та проводить розслідування, є збір доказів і встановлення кола відповідачів.

До матеріалів справи долучаються численні заяви мешканців м Суми, з яких водіями машин безпідставно стягнуто вартість проїзду в розмірі 3 грн.

Територіальне відділення сподівається на виконання Сумським міськвиконкомом своїх обов'язків, як організатор перевезень, прийме за фактом вчинення перевізниками неправомірних дій відповідних заходів щодо їх припинення, повідомляє прес-служба відомства.

Нагадаємо, виконком Сумської міськради 1 грудня встановив вартість проїзду в маршрутках в 2 гривні. Проте і 2 декбря водії вимагали з пасажирів платити по 3 гривні.