Скандальних комуністів вигнали з аспірантури луцького вишу через підтримку сепаратизму

Луцькі комуністи дали в Луганську прес-конференцію у сепаратистів

Луцькі комуністи дали в Луганську прес-конференцію у сепаратистів

Луцьких комуністів Олександра та Михайла Кононовичів, які засвітилися у скандалі із постачанням допомоги до «ЛНР», виключили з аспірантури Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Про це у власному Фейсбук написав Антон Євтушок, – повідомляє IA ZIK.

За інформацією Євтушка, вчена рада Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки підтримала рішення колективу Інституту соціальних наук про відрахування зі складу аспірантів інституту Олександра та Михайла Кононовичів без права поновлення.

«Доповідаючи на вченій раді про хід справ щодо підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів в університеті, проректор із наукової роботи Михайло Яцишин озвучив рішення ради Інституту соціальних наук та висновок комісії, яка була створена розпорядженням ректора для службової перевірки діяльності аспірантів II року навчання Олександра та Михайла Кононовичів», – пише він.

За підсумками голосування вчена рада університету підтримала рішення ради інституту про відрахування зі складу аспірантів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Олександра та Михайла Кононовичів.

Як відомо, в облуправлінні СБУ в рамках компетенції здійснюють перевірку щодо наявності в діях громадян України Кононовича М. А. та Кононовича О. А. ознак злочинів проти основ національної безпеки України за інформацією, викладеною в ЗМІ та у зверненні голови Волинської ОДА Володимира Гунчика.

Як відомо, днями луцькі комуністи брати-близнюки Михайло та Олександр Кононовичі привезли гуманітарну допомогу в окупований Луганськ й підтримали сепаратистів

"Четверта влада"