Вбитий активіст не мав відношення до Консультативної ради при ГПУ – Бойко

Олександр Костренко

Олександр Костренко

Ані загиблий активіст Олександо Костренко, якого нещодавно було вбито, ані автор повідомлення про його смерть Антон Черниш ніколи до складу Консультативної ради при Генеральній прокуратурі України не входили й жодного відношення до її діяльності не мали.

Про це повідомив голова Консультативної ради при Генеральній прокуратурі України Володимир Бойко на своїй сторінці у Фейсбук.

«Я бачив загиблого два рази: він приходив вимагати, щоби його включили до складу Консультативної ради при Генпрокуратурі. У мене склалось твердже враження, що ця людина була трохи хворою, принаймні відрізнялась неадекватною поведінкою. Звісно, якийсь "Антикорупційний комітету Майдану" - це також фікція. Скоріше за все, мало місце суто побутове вбивство», - вважає Володимир Бойко.

Як відомо, сьогодні у багатьох ЗМІ пройшла інформація про те, що 30 листопада був знайдений вбитим член Консультативної ради при Генеральній прокуратурі України Олександр Костренко. При цьому видання посилаються на запис у Фейсбуці громадського активіста Антона Черниша наступного змісту: «На момент своєї смерті Сашко займався боротьбою з корупцією в органах державної влади, разом зі мною входив до складу Консультативної Ради при Генеральній Прокуратурі».