Студенти одеського вишу звинувачують викладачів у корупції

Студенти факультету журналістики Одеського національного університету імені Мечникова зустрілися з проректором вишу Вадимом Хмарським

Про це повідомив користувач «Фейсбуку» Михайло Мейзерський.

За його словами, студенти розповіли про про те, що ніби то має місце відкрите вимагання з боку викладачів факультету. У тому числі - з боку декана Олександра Александрова та його дружини Надії Верещагиной.

Також вони обурені кадровою політикою керівництва: в останні роки викладацький колектив постійно торсає. Досвідчені педагоги і фахівці-практики йдуть, а на їх місці з'являються непрофільні фахівці.

За останні 5 років кафедри журналістики і видавничої справи покинуло близько десяти викладачів. Зокрема, це Олег Пархітьком, Микола Щербань, Наталія Кондратенко, Василь Милосердний, Наталія Кутуза. Всі вони користувалися повагою студентів.

«У числі іншого, висловлювалися претензії до зовнішнього вигляду і поведінки сім'ї декана. За словами студентів, і Александров, і Верещагіна можуть дозволити собі прийти на лекцію або залік у нетверезому стані. Зустріч тривала більше години. Прийшло близько дюжини студентів. За їх словами, багато студентів і навіть викладачі їх підтримують, але поки не наважуються висловити свою позицію відкрито. Вадим Хмарський вислухав активістів і запевнив, що керівництво ОНУ розбереться в цій ситуації. Також він гарантував безпеку тим, хто зважився виступити проти декана журфаку», - повідомив Мейзерський.