Активістів закликають розповсюдити буклет, який допоможе очистити судову владу

Громадська організація «Андріївсько-Пейзажна ініціатива» звертається до активістів з проханням розповсюдити інформаційний буклет, який доступно ілюструє підстави та порядок проведення перевірки суддів у відповідності до положень вказаного вище Закону.

«Тимчасова спеціальна комісія з перевірки суддів судів загальної юрисдикції утворена спеціально з метою очищення судової влади, буде здійснювати прийом заяв про суддівські правопорушення лише до 12 грудня цього року. Часу залишилося дуже мало», - говориться в повідомленні організації, яку очолює Марина Соловйова.

«Ваша допомога є необхідною для широкого інформування громадськості, потерпілої від протиправних судових рішень, про її законне право на перевірку та притягнення до відповідальності недостойних суддів», - йдеться у зверненні.

В організації нагадують, що на вимогу громадянського суспільства у квітні цього року було прийнято Закон «Про відновлення довіри до судової влади в Україні», яким запроваджено додаткові заходи перевірки суддів, що вчиняли суддівське свавілля відносно активістів Майдану.

«Андріївсько-Пейзажна ініціатива» щиро переконана, що очищення судової влади від недостойних і підконтрольних суддів стане першим кроком на шляху до побудови демократичного суспільства в Україні.