В СБУ повідомили нову інформацію про Азарова та Арбузова

Фото: sled.net.ua

Фото: sled.net.ua

Служба безпеки України ідентифікувала адресу, за якою зараз під Москвою проживає екс-прем'єр України Микола Азаров, втім шанси на те, що Росія погодиться видати його Україні – мізерні. Про це заявив радник голови СБУ Дмитро Тупчієнко в інтерв'ю телеканалу ZIK.

Крім цього, СБУ відомо про місцезнаходження інших чиновників часів екс-президента України Віктора Януковича, які втекли до Росії.

«Ці люди втекли, але ми приблизно знаємо, де вони зараз знаходяться. Ми знаємо, де в Підмосков'ї живе Азаров – ідентифікували його адресу. Відомо, що керівник «Беркута», полковник Петро Федчук прийняв російське громадянство. Точно знаємо, що за межами України знаходиться й Сергій Арбузов», – сказав Тупчієнко.

За його словами, шансів на те, що Москва видасть їх Україні, майже немає.

«Кримінальні процеси не відбуваються із сьогодні на завтра, мають дотримуватися всі процедурні моменти», – наголосив радник голови СБУ.

Також він додав, що всі кримінальні справи проти посадовців 1-3 категорії – перші заступники міністрів, члени уряду – компетенція Генеральної прокуратури України, а працівники органів безпеки здійснюють лише оперативний супровід таких справ.