У Слов’янську хочуть люструвати чиновника від освіти та вчителів-сепаратистів (ВІДЕО)

Джерело фото: slavgorod.com.ua

Джерело фото: slavgorod.com.ua

Сьогодні, 1 грудня, в Слов'янську (Донецька область) представники громадськості провели пікет міської ради.

Про це пише slavgorod.com.ua

У вигляді «аргументів» перед виконкомом вони виклали шини і пляшки, що нагадують коктейлі Молотова.

Учасники акції протесту, пообіцяли «подиміти» наступного разу, якщо їх вимоги не будуть виконані.

Серед їхніх вимог: не допускати на посаду начальника відділу культури Тараса Мірошниченко; не дозволити колишньому начальнику відділу освіти Олександру Зубареву піти на підвищення на одну з посад в департаменті освіти; перевірити патріотичне виховання в школі №15 (нібито в даній школі вчитель сказала учневі з синьо-жовтим браслетом із стрічок: «зняти цю ганчірку з руки»); розібратися, чому нібито вчителька Валентина Л., яка брала участь у мітингах і закликала до розділу країни, продовжує працювати вчителем в одній зі шкіл; звільнити всіх вчителів та деректор шкіл, «які не є патріотами» - інакше громада пообіцяла пікетувати школи; залучати учнів шкіл до патріотичних акціях, таким як виготовлення подарунків для військових і плетіння маскувальних сіток.

Свої вимоги пікетувальники висловили і. о. мера Слов'янська Олегу Зонтову, який вийшов для бесіди з пікетувальниками. Він спробував переконати їх, що не може змінити законний механізм прийому на роботу до виконкому, а також провести масове звільнення працівників освіти.

Він запропонував, дати Тарасу Мірошниченко випробувальний термін і проявити себе на новій посаді. Також пообіцяв у майбутньому інформувати про дату проведення іспиту для прийому на роботу в виконком і навіть дозволив бути присутніми під час його проведення «за дверима».

З приводу нової посади Олександра Зубарєва, Олег Парасольок запевнив, що для нього це стало новиною. Вплинути на дану ситуацію він не може, так як департамент освіти - це обласна структура.

Відносно масового звільнення вчителів Олег Парасольок запевнив, що немає на сьогоднішній день законного механізму звільнити всіх працівників та директорів шкіл. Можливо, на ситуацію вплине реформа системи освіти і переклад всіх працівників даної сфери на контрактну основу. Тоді можна буде звільняти вчителів по закінченню дії контракту.

«Загалом акція пройшла мирно. Але наступного разу громада обіцяла перейти до більш рішучих дій, якщо вимоги не будуть почуті », - зазначає видання.