У Міноборони звільнили понад 50 посадовців

міноборониЗа останній період через неналежне виконання службових обов’язків звільнили понад 50 посадових осіб апарату Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗCУ.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Ми позбуваємося тих людей, які працювали неефективно, які затягують з прийняттям рішень. Щодо багатьох із них проводяться службові перевірки. І це тільки початок. За підсумками року, коли ми чітко зрозуміємо, хто як працював, проведемо переатестацію всього керівного складу апарату оборонного відомства. Почнемо із заступників міністра, – зазначив міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак.

Водночас, за його словами, триває робота щодо створення кадрового резерву з числа бойових офіцерів і генералів, які зможуть замінити тих посадовців, які не пройдуть атестації.

«Волонтери допомагають збирати інформацію про ділові якості командирів, яким би я хотів запропонувати службу в міністерстві оборони та Генштабі. Ми шукаємо не лише людей, здатних приймати непрості і правильні рішення, але й тих, які користуються авторитетом серед особового складу. Волонтери, працюючи у цьому напрямку, підказують, хто з командирів і офіцерів є найбільш авторитетним. Тих, кого поважають і слухають. Незабаром ми завершимо формування списку кадрового резерву. Це дозволить залучити до роботи людей, які брали участь у бойових діях, знають проблеми не тільки з інструкцій і нормативних документів, а стикнулися з цими проблемами на полі бою, – додав Степан Полторак.