Суд повернув Арбузову банківські рахунки (ДОКУМЕНТ)

21 листопада, у День гідності, Печерський районний суд Києва виніс рішення про зняття арешту з майна сім'ї головного фінансиста сім'ї Януковича, колишнього першого віце-прем'єр-міністра Сергія Арбузова.

Про це вчора, 28 листопада, повідомив головний редактор видання «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні «Цензор.НЕТ» передали копію рішення Печерського суду у справі №757 / 32134 /14-к. Я не міг повірити, що це можливо, але у цієї копії є всі реквізити, і перевірити достовірність нескладно», - написав Бутусов.

Згідно з рішенням суду, який знаходиться в 500 метрах від Майдану, з майна і рахунків Арбузова знято арешт. За даними джерел близьких до слідства, на арештованих рахунках Арбузова, які йому повернули в розпорядження 21 листопада, могло перебувати близько ₴200 млн.

Бутусов нагадав, що саме Арбузов фінансував злочини проти народу, пише ZAXID.NET

«Це його грошима оплачували найманих убивць. На засіданнях штабу по боротьбі з Майданом, яким керував Олександр Янукович, Арбузов був одним з найбільш рішучих прихильників знищення Майдану будь-якою ціною. За даними українських спецслужб, саме за гроші сім'ї Януковича – і гроші Арбузова – фінансується війна на Донбасі, ці криваві гроші йдуть на оплату терористів, які вбивають українців», - написав головний редактор «Цензора».

Підставою для зняття арешту, за словами Бутусова, стало те, що «Арбузов не був попереджений про підозру».

«На такій підставі можна знімати арешт з майна будь-якого міжнародного злочинця. Санкції проти Арбузова діють у двох десятках провідних держав. Але тільки не в Україні, де Арбузов зробив свої злочини! Про яке правосуддя ми можемо говорити? Про які міжнародні санкції ми можемо просити наших зарубіжних друзів, якщо активи, які надійно заблоковані в ЄС та Америці, влада України віддає бандитам?», - обурився главред.

На думку Бутусова, якщо в Україні існує правосуддя, то ті, хто прийняв таке рішення повинні бути негайно арештовані за пособництво терористам та міжнародній злочинності.