Москаль обіцяє, що на Луганщині не залишиться жодного регіонала

Фото: Коментарі

Фото: Коментарі

Губернатор Луганщини пообіцяв, що до Нового року в області не залишиться жодного регіонала.

Про це в суботу, 29 листопада, Геннадій Москаль заявив в інтерв’ю «Дзеркалу тижня».

«До Нового року у нас не залишиться фракцій цієї партії. Я випалю Партію регіонів з Луганщини розпеченим залізом. Але разом з тим ми не заганяємо людей ні в одну політичну силу – ні в президентську, ні в опозиційну, ні в якусь третю», - сказав Москаль.

За його словами, донедавна місцеві жили ностальгією за Партією регіонів, поки «не отримали прочухана».

«В районних радах були фракції Партії регіонів. Вчителі, медики, держслужбовці – всі входили в ПР», - зазначив губернатор Луганщини.

«Я в одному районі дав прочухана, в іншому, і ситуація почала змінюватися. Коли минулого тижня приїхав до Новопсковського району, то просто вигнав усіх регіоналів із сесійної зали, де проводив нараду, а голову РДА змусив написати заяву про звільнення», - додав губернатор він.

Москаль також зазначив, що зуб на регіоналів у нього за те, що «вони підпалили Донбас, розв'язали тут війну, а самі втекли з поля бою, як щурі з корабля».

«Я звинувачую їх виключно в тому, що відбувається зараз на Луганщині та на Донбасі в цілому. Це їхні гасла зараз використовують ЛНР та ДНР – «карателі, нацики, фашисти». Спровокували тут все, накрутили людей, а коли втратили над ними контроль, втекли, кинувши все напризволяще», - резюмував він.