У Рівному обікрали облміліцію. Винесли бурштин-сирець на тисячі доларів

рівнеВчора вночі, 26 листопада, невідомі особи проникли з двору в адміністративне приміщення УМВС України в Рівненській області, що по вулиці Хвильового 2, та зі службового кабінету слідчого слідчого управління вчинили крадіжку речей, кількість та належність яких наразі встановлюється створеною слідчою групою.

Повідомляє «Четверта влада»

Встановили, що з кабіненту слідчого слідчого управління зникли понад 130 кілограмів каміння, зовні схожого на бурштин-сирець, а також купюри номіналом по сто одиниць, на загальну суму вісімдесят тисяч, зовні схожі на долари США.

«За інформацією бурштинокопачів, кілограм бурштину-сирцю коштує в середньому 2 тисячі доларів», - зазначили на сайті «ЧаРівне».

Відомості за вказаним фактом внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка чужого майна, поєднана з проникненням у приміщення), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Наразі в управлінні в Рівненській області працює комісія МВС, яка встановлює всі факти та обставини за результатами якої будуть прийняті відповідні рішення.