Начальника фінслужби військової частини, який зник з мільйонами, оголошено в розшук

На Сумщині виявлено факт привласнення офіцером-начальником фінслужби військової частини 4,3 млн грн., пише «Данкор».

Начальник фінслужби однієї з військових частин Сумського гарнізону не вийшов з відпустки, після чого командир частини звернувся до військового прокурора гарнізону. В ході перевірки було встановлено, що разом з офіцером з рахунків військової частини «зникли» 4,3 млн грн бюджетних коштів, призначених на грошове забезпечення військовослужбовців.

За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ч. 2 ст. 410 (заволодіння військовим майном військовою службовою особою із зловживанням службовим становищем, що заподіяло істотну шкоду) і за ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Під час проведення слідчих дій було встановлено, що начальник фінансової служби підробив підпис командира частини і надав до органів державного казначейства первинні фінансово-платіжні документи, на підставі яких на рахунку одного з банків було перераховано бюджетні кошти на вказану суму.

В подальшому ці кошти шляхом підробки поіменного банківського реєстру були виведені з установи банку і зараховані на карткові рахунки підозрюваного та інших осіб, а сам розкрадач перетнув кордон з Росією, де проживають його родичі.

Начальнику фінансово-економічної служби військової частини повідомлено про підозру, він оголошений в розшук.

У виробництві проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення місцезнаходження підозрюваного і з'ясування всіх обставин скоєних кримінальних злочинів.

Найбільш тяжкий з вказаних злочинів карається позбавленням волі від п'яти до десяти років, повідомляє управління по зв'язках з громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, про злочин заявили активісти ще минулого тижня, коли було відомо, що підозрюваний був у Києві.