Дивною вийшла «люстрація» в Одесі

одеса«Люстрація» в особі активістів «Ради громадської безпеки» побувала сьогодні біля офісу Південної регіональної митниці, що на Гайдара.

Про це пише «Думська»

У хід йшли всі напрацювання сучасної української революційної думки - БРДМ, гучна патріотична музика, псевдоофіційні рішення сумнівних «комітетів». Люстратори вимагали термінового звільнення начальника митниці Сергія Іванова, на якого скаржаться підприємці.

До борців з корупцією вийшли працівники митниці, які повідомили, що «Іванов сьогодні на роботі не з'явиться, тому що він уже звільнений». Після цього люстраційний мітинг згорнули.

"Зараз у митниці реанімовані корупційні схеми. Розмитнити що-небудь в Одеському порту, якщо принципово не користуватися послугами «модних» фірм - дорожче, ніж з'їздити до Києва і розмитнити товар там. Цілком очевидно, що роботу пана Іванова можна називати тільки анти одеською. Комусь просто дуже вигідно, щоб наш регіон став аутсайдером в економіці. Очевидно, це потрібно тим людям, які регулярно «розгойдують» наше місто», - заявив наостанок голова Ради громадської безпеки Марк Гордієнко.