У Луцьку вигукували “брехун” та згадували мовчазного чиновника

Ярослав Матвіїв. Фото з архіву ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ

Ярослав Матвіїв. Фото з архіву ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ

Результатом розгляду Луцької міськради питання про затвердження плану зонування та детального плану території району вулиць Конякіна і Гордіюк стало звільнення із посади заступника начальника управління містобудування та архітектури мерії Ярослава Матвіїва.

Про це повідомляє IA ZIK.

На сесію внесли питання про затвердження плану зонування та детального плану території району вулиць Конякіна і Гордіюк у Луцьку. Це питання рада вже розглядала кілька місяців тому, але через протести мешканців його зняли із порядку денного.

Люди тоді вимагали надати статус рекреаційної зони неофіційному парку на розі вулиць Конякіна і Гордіюк, де розташований і стадіон. «Це – єдина зелена зона в мікрорайоні», – кажуть люди.

Під зверненням поставили підписи близько 350 мешканців.

Власне, цей сквер з’явився як санітарно-захисна зона Волинського шовкового комбінату. Відповідно до генерального плану міста, там мала постати багатоповерхова забудова. Зрештою, там уже надавали земельні ділянки під зведення багатоповерхівок та гуртожитку. Щоправда, Луцький домобудівельний комбінат за кілька років так і не зміг розпочати будівництво. Тривало і чимало судів

От і на сьогоднішню сесію прийшли десятки мешканців, які вимагали не приймати це рішення. Луцький мер Микола Романюк запитав у начальника управління містобудування та архітектури мерії Леоніда Герасимюка, який доповідав, чи проведено консультації із громадськістю.

Герасимюк почав розповідати, що оголошення давали в комунальній газеті і оприлюднювали на сайті міськради. Натомість люди дружно сказали: «Ні»

А слова Герасимюка зустріли вигуками «брехун».

Романюк ще раз зазначив: «Я тоді просив, що обов’язково зустріньтеся з людьми. З людьми чому не проведена зустріч?»

Герасимюк відповів, що до нього приходили на прийом.

Зрештою, луцький мер доручив своєму першому заступнику Святославу Кравчуку до кінця дня оголосити догану Герасимюку, а його заступника Ярослава Матвіїва звільнити з посади.

Також міський голова запропонував зняти це питання з розгляду. «З людьми треба організувати зустріч, бо є хороші пропозиції від забудовника. А мене інформували, що з людьми зустрічалися», – сказав він.

Депутати підтримали пропозицію мера і 36-ма голосами «за» зняли скандальне питання з порядку денного сесії.