Генпрокуратура розібралась з майновим комплексом Міноборони

міноборониВійськова прокуратура Дарницького гарнізону Центрального регіону України подала скаргу на неправомірне рішення державного виконавця відділу державної виконавчої служби Деснянського районного управління юстиції у м. Києві щодо закриття виконавчого провадження про повернення майнового комплексу (ангарів для зберігання військового спорядження) загальною площею понад 800 кв м вартістю понад 1,3 млн грн.

Про це говориться на сайті Генпрокуратури

Господарський суд м. Києва задовольнив скаргу військового прокурора та зобов’язав відділ державної виконавчої служби повернути в примусовому порядку Міністерству оборони України вказаний майновий комплекс.

Нагадаємо, Господарський суд м. Києва рішенням від 24.02.2014 задовольнив позов військової прокуратури Дарницького гарнізону в інтересах держави в особі Міністерства оборони України та Київського квартирно-експлуатаційного управління Міністерства оборони України до Благодійного фонду «Мустанг» щодо повернення оборонному відомству майнового комплексу, розташованого у м. Київ, який протиправно використовувався для комерційних цілей.