У Мелітополі активісти погрожують «люструвати» міліцію через побитих бійців із зони АТО

Громадськість вийшла на захист постраждалих у бійці військовослужбовців, які повернулися із зони проведення АТО

Представники Самооборони Мелітопольщини, Самооборони Майдану, Правого сектора та інших громадських організацій прийшли до міського відділу міліції з вимогою негайно покарати  ініціаторів бійки, в якій постраждали двоє військовослужбовців-фронтовиків, повідомляє РИА Мелитополь.

Заява про те, що трапилося, надійшло в міський відділ міліції через 3 години. Про це повідомив журналістам помічник начальника міськвідділу міліції Гліб Коваль.

Поки громадськість підтримувала солдатів, самі постраждалі перебували у лікарні, де проходили медекспертизу. У військовослужбовців -  тілесні ушкодження. У танкіста з позивним «33» зламаний ніс. Травми легкого ступеня тяжкості отримав житель Херсона, десантник Сергій. Вони небезпечні тим, що Сергій під час участі в боях під Донецьким аеропорти отримав контузію, і томограма голови показала наявність у нього згустків крові. Таким чином, навіть легкі тілесні ушкодження можуть спровокувати важкі наслідки.

Діалог між представником міліції та активістами проходив на підвищені тонах. Голова міської організації Самооборона Майдану Олексій Надіїв повідомив, що міська громадськість стурбована тим, що в Мелітопольському районі це вже не перший випадок побиття військовослужбовців, які захищають Україну. Так, винних у побитті солдата 55-ї бригади в селі Терпіння так і не знайшли.

«Я учасник АТО. Я приїжджаю в Мелітополь, а тут - свавілля. Я зараз зберу своїх хлопців, і ви навіть не уявляєте, що тут буде »- пригрозив міліції учасник акції, який також воював на фронті.

В.о. начальника міліції Мелітополя Дмитро Лизогубів пообіцяв учасникам пікету, що ця справа не буде «спущено на гальмах» і винні понесуть покарання. Якщо ж з'ясується, що серед нападників на бійців були міліціонери, то і їм не уникнути відповідальності.

Нагадаємо, в Мелітополі побили бійців із зони АТО.