«ДНР» фінансувалось від продажу тютюнових виборів, до яких причетні українські міліціонери

Фото з сайту ДНР

Фото з сайту ДНР

Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом фінансування в особливо великих розмірах терористичних організацій "Донецька народна республіка"

Про це повідомляється на сайті Генпрокуратури.

«Встановлено, що протягом 2014 року групою осіб налагоджено діяльність незаконних каналів збуту контрафактних підакцизних товарів з ДП «Тютюнова фабрика «Хамадей», що розташована у місті Донецьку. До складу цієї міжрегіональної злочинної групи входили громадяни України з декількох областей та окремі працівники органів внутрішніх справ, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції», - йдеться в повідомленні.

Зокрема 22 листопада цього року на території Полтавської і Вінницької областей затримано 2 вантажних автомобіля, під час огляду яких виявлено та вилучено контрафактні тютюнові вироби відомих міжнародних брендів на суму понад 16,5 млн грн.

За оперативними даними частина коштів від вартості реалізованої контрафактної продукції надходила в розпорядження та для фінансування терористичної організації "ДНР".

Наразі кримінальне провадження за підслідністю передано до слідчих органів Служби безпеки України, в обох кримінальних провадженнях провадиться ряд невідкладних слідчих дій.