Засудили майора-пожежника, який виявився наркоторговцем

За незаконне зберігання та збут наркотиків засуджено посадовця Державної служби України з надзвичайних ситуацій та його спільницю.

Повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

У червні цього року у Волинській області задокументували злочинну діяльність майора, працівника пожежно-рятувальної служби, який упродовж року займався незаконним збутом наркотичних засобів жителям області та громадянам, які знаходились у місцях позбавлення волі.

Під час проведення оперативної закупівлі надзвичайника затримали за місцем проживання та вилучили значну кількість особливо небезпечного наркотичного засобу - канабісу.

Вироком суду чоловіка визнали винним у незаконному зберіганні та збуті наркотичних засобів та призначили покарання у вигляді 6 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Лучанці ж, яка придбала у надзвичайника наркотики й хотіла передати їх під час побачення у Маневицькій колонії №42 своєму чоловіку, проте не здійснила задуманого через пильність працівників колонії, призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі із застосуванням трирічного іспитового строку.