Викрили даішників-хабарників з несправним алкотестером

даіВідразу після святкування річниці Революції гідності, київські інспектори ДАІ зупинили водія на блокпосту по вул. Чорновола і зажадали у нього хабар в 100 євро. Водієві вдалося їх викрити.

Як повідомляється на сторінці в Facebook руху Дорожній контроль, співробітники ДАІ звинуватили водія в керуванні транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння.

"Вони запропонували пройти тест за допомогою алкотестера" Драгер ". Водій погодився на пропозицію співробітників і тест показав 0,2 проміле, що згідно самій же інструкції до алкотестеру є допустимою нормою (похибкою)", - йдеться в повідомленні.

Побачивши, що водій не знає процедур проходження тесту на алкогольне сп'яніння, співробітники ДАІ почали погрожувати йому позбавленням водійського посвідчення та штрафмайданчиком.

"Після переконань водія нібито в його неправоті, співробітники ДАІ запропонували вирішити питання полюбовно, зажадавши від нього суму 100 євро", - наголошується в повідомленні.

У водія такої суми не виявилося і даішники відпустили його за грошима, при цьому забрали документи як гарантію отримання вигоди.

"Водій же виявився не промах і повідомив про свавілля співробітників ДАІ на гарячу лінію ГО" Дорожній Контроль Україні "і попросив допомоги. Журналісти ДКУ і водій зафіксували отримання хабара співробітниками ДАІ, повідомили на лінію 102 і викликали слідчо-оперативну групу".

Повторнийтестпоказав0,0промілеі це не дивно, оскільки співробітники ДАІвикористовувалимундштуки, заправлені спиртовмісноюрідиною.

При обшуку автомобіля співробітників ДАІ слідчими, були виявлені значні суми грошей, документи на цивільні автомобілі та інші докази, що викривають їх у хабарництві.