У директора Департаменту держзакупівель Міноборони знайшли $420 тис

міноборониВиявлено та вилучено 420 тис доларів США в банківській ячейці, яку використовував колишній директор Департаменту держзакупівель Міністерства оборони України

 Про це повідомляється на сайті Генпрокуратури.

 24 листопада 2014 року слідчим Головної військової прокуратури за участі співробітників УБОЗ ГУ МВС України в Київський області проведено обшук індивідуального сейфу (банківської ячейки), який використовувався колишнім директором Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України.

В ході обшуку виявлено та вилучено грошові кошти в сумі 420 тис дол США.

Вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 (замах на злочин) ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України, та застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Наразі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває.

Як зазначає «Левый берег», на сайті Міноборони повідомляється, що директором департаменту держзакупівель міністерства є Зражевський Олександр Миколайович. У самому департаменті повідомили, що зараз обов'язки директора департаменту виконує інша людина. Там відмовились уточнити, коли був звільнений Зражевський.