В РНБО вважають роботу місії ОБСЄ об’єктивною

ОБСЕ 2 380Рада національної безпеки й оборони України вважає, що моніторингова місія ОБСЄ в Україні працює цілком нейтрально та об’єктивно.

Про це у понеділок, 24 листопада, на брифінгу заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

«Моніторингова місія ОБСЄ має відповідний мандат. Вона спостерігає та доповідає про ситуацію, особливо останнім часом, коли збільшилась інтенсивність обстрілів. Також доповідає про переміщення терористичних угруповань. Вони дуже часто у своїх звітах подають цю інформацію. Вони роблять це обережно без згадувань та якихось звинувачень будь-якої сторони. Вони просто фіксують процес, який відбувається», – сказав Лисенко.

Як нагадує ZAXID.NET, про розголошення інформації представниками місії ОБСЄ щодо дислокації українських військових підрозділів на Донбасі заявляли і в РНБО.

Через упередженість місії, з нею припинила співпрацю група «Інформаційний опір».

У вівторок, 11 листопада, Міністерство закордонних справ України спростувало інформацію про наявність проросійських спостерігачів у лавах спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, яка працює на Донбасі.

12 листопада радник міністра оборони Василь Будик вибачився за цю резонансну заяву.

Як повідомляв Ні корупції!, голова Луганської ОДА Геннадій Москаль вважає, що ОБСЄ так і не змогло виступити посередником між Україною й терористами, гарантувавши припинення вогню, щоб врятувати мирних мешканців від замерзання