Одеська міліція через рік почала розслідувати знесення наметового містечка Євромайдану (ДОКУМЕНТ)

Палаточный городок за день до сноса, 2013 год.

Палаточный городок за день до сноса, 2013 год.

Після кількох конфліктів між міліцією та активістами одеського Євромайдан, які домагаються звільнення правоохоронців, які брали участь 25 листопада 2013 в ліквідації наметового містечка на Приморському бульварі, керівництво облУВС все-таки вирішило провести службове розслідування.

Про це пише «Думская»

Про це йдеться в наказі начальника відомства Івана Катеринчука, опублікованому прес-службою облуправденія внутрішніх справ.

«В ГУМВС України в Одеській області звернувся Олексій Чорний щодо неприйняття заходів відносно працівників ОВС, які в листопаді минулого року забезпечували охорону громадського порядку при виконанні судового рішення про демонтаж наметового містечка Євромайдан в Одесі. З цього приводу розпочато службове розслідування, за результатами якого буде прийнято законне рішення », - зазначили в прес-службі.

Раніше, до публікації наказу, один з лідерів одеського Євромайдан Олексій Чорний повідомив, що активісти уклали тимчасове перемир'я з міліцією: «Будемо стежити за виконанням взятих ними на себе зобов'язань. При будь-яких намірах з їхнього боку будемо знову виходити на вулицю. Вимога про відставку начальника обласної міліції Катеринчука залишилося в силі », - заявив він.

одеса