Нардеп два роки поєднував депутатство з підприємництвом

нардепМиколаївський нардеп Артем Іллюк через два роки вийшов зі складу засновників товариства з обмеженою відповідальністю «Очаківський цегельний завод».

Про це йдеться у відповідному рішенні Господарського суду Миколаївської області від 2 жовтня нинішнього року, пише Преступности.НЕТ

Так, Іллюк подав позов до заводу, щоб той вніс зміни в установчі документи підприємства у зв'язку з поданням нардепом заяви про вихід з ТОВ.

Як говориться в рішенні суду, згідно виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Іллюк є засновником ТОВ «Очаківський цегельний завод». Ще 23 листопада 2012 нардеп подав заяву про вихід зі складу ТОВ і рішенням загальних зборів Іллюк було виключено зі складу, проте це рішення Господарський суд 17 грудня 2013 визнав недійсним.

Після зазначеного судового рішення в даний час заява нардепа так і не було розглянуто.

У зв'язку з тим, що ТОВ не приймав ніяких дій у зв'язку з поданням заяви Іллюк про вихід зі складу засновників, то позовні вимоги, на думку суду, є обґрунтованими і підлягають задоволенню.

Суддя Коваль зобов'язав ТОВ «Очаківський цегельний завод» внести зміни в установчі документи у зв'язку з виходом Іллюка зі складу учасників товариства.

Відзначимо, що стаття 3 Закону України «Про статус народного депутата» визначає несумісність депутатського мандата з іншими видами діяльності, зокрема народному обранцеві забороняється входити до складу керівництва, правління чи ради підприємства, що має на меті одержання прибутку.

Нагадаємо, що 28 жовтня 2012 Артем Іллюк був обраний депутатом Верховної Ради. Тим самим він пробув у складі засновників ТОВ «Очаківський цегельний завод» два роки.