Оголошений в розшук екс-міністр Клименко взявся за «відновлення Донбасу»

Клименко ДПА 300Оголошений в розшук екс-міністр доходів і зборів Олександр Клименко, який зараз називає себе "українським громадським діячем», запустив інтернет-проект «Відновлення Донбасу», пише «Острів»

«Громадська ініціатива« Відновлення Донбасу »запустила свій перший інтернет-проект - однойменну інтерактивну платформу (http://restoring-donbass.com). На цьому сайті автори проекту запрошують всіх бажаючих приєднатися до дискусії про порятунок жителів регіону від наслідків війни, а також обговорити можливі шляхи післявоєнної відбудови порушених війною територій », - йдеться в повідомленні, розповсюджена від імені даної громадської ініціативи, створеної в жовтні 2014 року.

Згідно з повідомленням, ініціатива об'єднує «економічних експертів, опитаних державних менеджерів і підприємців Донбасу, які розробили власний план відродження регіону».

«План передбачає відмову від прямих державних дотацій для регіону через високі корупційних ризиків. Альтернативою держдотацій передбачається зробити розвиток в Донбасі вільної підприємницької ініціативи. Забезпечити її зростання повинні податкові канікули, списання штрафів військового періоду, гранично спрощений порядок реєстрації підприємств », - йдеться в повідомленні.

Засновником ініціативи «Відновлення Донбасу» є Олександр Клименко, який оголошений в розшук як «особа, що переховується від органів прокуратури» в лютому 2014 року.